Dispozitii emise de Primarul Municipiului Husi – 2014

Dispozitia nr. 96 - privind constituirea Comisiei paritare la nivelul aparatului de specialitate al primarului municipiului Husi si a serviciilor publice subordonate Consiliului Local al municipiului Husi.
Dispozitia nr. 95 - privind constituirea Comisiei de disciplina la nivelul aparatului de specialitate al primarului municipiului Husi si a serviciilor publice subordonate Consiliului Local al municipiului Husi.
Dispozitia nr. 848 - privind instituirea unor cartonase autoadministrative necesare elaborarii si implementarii Planului sectorial anticoruptie al Primariei municipiului Husi.
Dispozitia nr. 586 - privind nominalizarea operatorilor economici din reteaua comerciala a municipiului Husi care vor distribui produse rationalizate catre populatie.
Dispozitia nr. 568 - privind modificarea sediului sectiei de votare nr. 117 pentru organizarea si desfasurarea alegerilor pentru Parlamentul European din 25 mai 2014
Dispozitia nr. 478 - privind stabilirea locurilor speciale pentru afisajul electoral in municipiul Husi privind alegerile pentru Parlamentul European din 25 mai 2014.
Dispozitia nr. 385 - privind aprobarea planului de actiune sectorial al Primariei municipiului Husi pentru implementarea strategiei nationale anticoruptie pe perioada 2012-2015. (Planul de actiune sectorial)
Dispozitia nr. 384 - privind delimitarea si stabilirea sediilor sectiilor de votare pentru organizarea si desfasurarea alegerilor pentru Parlamentul European din 25 mai 2014.
Dispozitia nr. 1612 - privind delegarea unor atributii ale Primarului municipiului Husi catre Viceprimar.
Dispozitia nr. 1475 - privind constiuirea unui grup de lucru pentru aplicarea Programului Operational Ajutorarea Persoanelor Defavorizate (POAD) in municipiul Husi.
Dispozitia nr. 1320 - privind delimitarea si stabilirea sediilor sectiilor de votare pentru organizarea si desfasurarea alegerilor pentru Presedintele Romaniei din 02 noiembrie 2014.
Dispozitia nr. 1283 - privind stabilirea locurilor speciale pentru afisajul electoral in municipiul Husi privind alegerile pentru Presedintele Romaniei din 02 noiembrie 2014.
Dispozitia nr. 1055 - privind scoaterea din evidenta curenta a creantelor fiscale ale debitorilor declarati in stare de insolvabilitate si trecerea lor intr-o evidenta separata.